Здетонував вибухонебезпечний предмет: на Миколаївщині травмована людина

У Миколаївській області чоловік потрапив до лікарні після вибуху невідомого предмета. Випадок стався у Шевченківській громаді під час польових робіт.

Про це 12 липня повідомили в Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій в Миколаївській області.

За інформацією відомства, 11 липня рятувальників сповістили про те, що у селі Мирне Шевченківської територіальної громади Миколаївського району здетонував невідомий вибухонебезпечний предмет. Чоловік 1971 року народження дістав травм.

"Під час з'ясування обставин стало відомо, що він працював у полі та в якийсь момент стався вибух. Із попереднім діагнозом мінно-вибухова травма постраждалого госпіталізовано до медичного закладу", — йдеться у повідомленні.

Головне управління ДСНС України у Миколаївській області наголошує: в регіоні зберігається високий рівень мінної небезпеки.

Надзвичайники поінформували, що заборонено:

• наближатися до вибухонебезпечного предмета;
  • пересувати його або брати до рук;
  • розбирати, кидати, бити по ньому;
  • розпалювати поряд багаття або кидати в нього предмет;
  • приносити вибухонебезпечний предмет додому.

Про усі подібні знахідки повідомляйте рятувальників (телефон 101) або Національну поліцію (телефон 102).Читати ще

Читати ще «Ми не боїмося їх так, як вони нас»: як водій-механік миколаївської бригади служить попри численні поранення

Читати ще По чотири години без електроенергії: АТ «Миколаївобленерго» анонсувало новий графік до кінця доби 12 липня

Читати ще Інструктаж з безпеки на воді. На миколаївському пляжі організували профілактичний рейд