«Здійснив наїзд на жінку із дитячим візком»: на Миколаївщині трапилася аварія, серед травмованих є дитина

У Первомайському районі Миколаївської області 16 жовтня затримали водія, який скоїв наїзд на пішохідку із дитиною у візку. Після автопригоди підозрюваний зник з місця події.

Про це повідомили у пресслужбі Головного управління Нацполіції Миколаївської області.

Аварія трапилася у селищі Криве Озеро близько 12:00. За кермом "Nissan Almera" перебував 72-річний житель Одещини.

"Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди 35-річна жінка та її дворічна дитина отримали тілесні ушкодження та були доставлені до медичного закладу, де лікарі надали їм необхідну допомогу".

Згодом, після втечі з місця події водія знайшли у власному помешканні, кажуть правоохоронці.

Слідчі оголосили чоловіку про підозру Частина 1 статті 286 Кримінального кодексу України.за "порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами". Санкція статті передбачає до трьох років ув'язнення.

Читати ще

Читати ще У Миколаєві триває енергомодернізація багатоквартирних будинків за державною програмою «Енергодім»

Читати ще На Миколаївщині відкрили осередки місцевої та добровільної пожежної охорони