«Здорове серце — саме основне»: у Миколаєві розпочалася спартакіада серед літніх людей

У Миколаєві 27 серпня розпочалася спартакіада "Разом до перемоги". Протягом чотирьох днів 90 спортсменів віком від 60 років змагатимуться у семи видах спорту. У 2024 році захід організували вп’яте.

Про змагання кореспондентам Суспільного розповів директор міського територіального центру соціального обслуговування та організатор спартакіади Сергій Бондаренко.

Завдання фізично не складні, проте вимагають уважності та скоординованості. Чоловік зазначає, естафета "Веселі старти" є першим етапом спартакіади.

У змаганні взяли участь 40 спортсменів — це підопічні міських територіальних центрів соціального захисту. Команди поділили за Інгульським, Корабельним, Заводським та Центральним районами.

Директор міського територіального центру соціального обслуговування та організатор спартакіади Сергій Бондаренко Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

Команда «Екстримали» Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

Команда «Корабельні крила» Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

Спортивне приладдя Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

Спартакіада включає стрільбу з пневматичної гвинтівки, шахи, шашки, настільний теніс, дартс. Організатор додає, також ввели новий вид спорту — аерохокей.

Капітанкою команди "Завзяті олімпійці" стала 62-річна Вікторія. Спортсмени, представляють Центральний район.

"Я взагалі волейболом займалась і тут моя подруга волейболістка. Дівчата за нами тягнуться, ми кожен день фізкультуру робимо. Тому вважаємо, що треба показати результат", — розповідає жінка.

Учасниця змагань та капітанка команди «Завзяті олімпійці» Вікторія Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

Команда «Завзятті олімпійці налаштовуються на змагання Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

Команда «Завзяті олімпійці» Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

Команда «Завзяті олімпійці» виконують фізичні вправи Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

Спортсмени виконують різні завдання, серед рухливих — пасування м’яча з оббіганням команди та катання м’яча між конусами палицею. А також статичні: закидання м’ячиків до циліндрів або баскетбольного кошика. Вболівальники скандують назви своїх команд.

Спортсменка катає палицею м’яч між конусами. Суспільне Миколаїв

Учасник змагань Олег ділиться, змагання організовують задля підтримання здорового способу життя. Чоловік додає, заняття на свіжому повітрі корисні для людей віком від 60 років.

"Навіть якщо там щось неправильно роблять, головне, що люди беруть участь. Це великі емоції. А найголовніше — рухатись, здорове серце — саме основне", — говорить спортсмен.

Учасник змагань Олег Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

Спортсменка пасує м’яч Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

Спортсменка закидує м’ячики до циліндру Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

Спортсмен закидує м’яч у баскетбольний кошик Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

Спортсменка катає палицею м’яч між конусами Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

Спартакіаду започаткували у 2018 році, у 2022-2023 роках змагання не організовували. Захід триватиме до 30 серпня 2024 року, повідомляє організатор Сергій Бондаренко.

Читати ще

Читати ще У Миколаєві відкрили Меморіал памʼяті загиблих військовослужбовців ВМС ЗСУ