Зеленський обговорив із делегацією Конгресу США першочергові потреби ЗСУ

Президент Володимир Зеленський під час візиту до Італії зустрівся з делегацією Конгресу США, з якою обговорив першочергові потреби українських військових і наслідки російського ракетного терору.

Про це глава держави повідомив у Телеграмі, передає Укрінформ.

«В Італії зустрівся з делегацією Конгресу США на чолі із сенатором Ліндсі Гремом. Поінформував про ситуацію на передовій, результати операції в Курській області, наслідки російського ракетного терору. Окремо обговорили першочергові потреби наших воїнів. Одні з ключових пріоритетів – отримання додаткових систем ППО та ракет до них, а також розширення тренувальних місій для українських пілотів на винищувачах F-16», — зазначив Зеленський.

Читайте також: Зеленський про «План перемоги»: Там буде, яким ми бачимо мир і чим натиснути на Путіна

Як повідомлялося, Президент України Володимир Зеленський у п'ятницю, 6 вересня, прибув до Італії для участі у 50-му міжнародному форумі «Амброзетті».

Фото: Зеленський, Телеграм