Зеленський пояснив, чому Орбан не може бути посередником між Україною і Росією

Президент Володимир Зеленський вважає, що посередниками у мирних переговорах можуть бути лише ті країни, які можуть серйозно впливати на режим Путіна у військовому чи економічному плані.

Про це глава держави заявив під час спільної пресконференції у Варшаві з Прем’єр-міністром Польщі Дональдом Туском, передає misto.ck.ua.

«Є Формула миру. Дуже хотілося б, щоб ніхто у світі і в Європі не пропонував свої кроки щодо закінчення війни, альтернативні формули. У нас війна, ми запропонували (план її завершення – ред.), ми відкриті до будь-яких пропозицій інших країн», – сказав Зеленський.

Він також згадав про нещодавні візити прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана у Київ і Москву.

«Я не знав, що він полетить у Москву. Це його незалежний вибір. Що стосується того, чи може він бути посередником… Немає посередництва між Росією і Україною. Посередниками можуть бути лише серйозні, сильні союзники», – заявив глава держави.

За його словами, щоб посередник мусить мати економіку, яка впливає на Росію, або потужну армію, сильнішу за російську.