Зимові канікули: які заходи запланували для миколаївських школярів

Ілюстративне фото: GETTY IMAGES. Getty Images

У Миколаєві школярі, з 30 грудня 2023 року до 14 січня 2024-го року, можуть взяти участь у новорічних майстер-класах. Діти створюватимуть іграшки й подарунки для близьких. Заходи організовують в онлайн-форматі.

Підбірку заходів підготувала Миколаївська міська рада.

Вівторок, 2 січня

14:30 "Китайський ліхтарик" для учнів початкової школи. Для майстер-класу потрібно від 4 аркушів кольорового паперу, лінійка, простий олівець, ножиці, клей.

Середа, 3 січня

10:00 — "Пряма залежність гри на духових мідних інструментах від натурального звукоряду" для дітей старше 12 років. Для заняття потрібні: духовий мідний інструмент, зошит, кулькова ручка.

12:00 змішана техніка "Новорічний зайка". Знадобляться фарби, борошно, пакет або файл, вушні палички (2-3 штуки).

Четвер, 4 січня

11:00 — квест "Новорічні хвилі" для різної вікової категорії. При собі треба мати кольоровий папір, клей, ножиці.

12:00 "Емоції людини. Розвиток акторського перевтілення, фантазії" для дітей від 6 до 10 років. Також треба мати будь-яку іграшку.

12:00 — поробка "Гном". Для дітей віком 8-10 років. Для майстер-класу потрібна картонна кругла коробка або паперового втулка, клей-пістолет, білі в’язальні нитки, фоаміранДекоративний пінистий матеріал, що використовується в різних видах рукоділля червоного кольору, ножиці, картон, пластилін жовтого кольору, а також срібний кольоровий папір.

13:00 — листівка "Святковий віночок" для дітей від 5 до 8 років. Треба мати аркуш А4, пензлик, гуаш, клей ПВА, сухі блискітки, палітра, місткість для води, вологі серветки.

15:00 — малювання "Новорічна красуня" для дітей шкільного віку. Знадобиться аркуш А4, гуаш, пензлі, олівець.

15:00 — інтелектуальна гра "Світ зустрічає Новий рік" для дітей середнього та старшого шкільного віку.

15:00 — аплікація "Різдвяна зірка". Треба мати при собі кольоровий картон, ножиці, клей.

16:00 — вивчення новорічної руханки "Новорічні візерунки". Знадобляться чешки або шкарпетки, спортивна форма для виконання вправ.

20:15 Виготовлення сувеніра "Новорічна іграшка".

П’ятниця, 5 січня

11:00 — ліплення з пластиліну "Янголятко".

15:00 — "Дослідження рок-музики". Потрібно мати гітару (бажано).

16:30 — "Вивчення хореографічного уривка у напрямку стилізації українського танцю". Для участі потрібно мати зручний спортивний одяг. Діти віком 10-16 років.

Неділя, 7 січня

18:00 — паперопластика "Різдвяний янгол". Потрібно мати ножиці, клей, кольоровий папір. Молодший та середній шкільний вік.

Вівторок, 9 січня

11:00 — майстерня музики "Бандура — це круто! Народні інструменти — етнокод українського народу".

13:00 — малювання "Зимовий лис". Знадобиться гуаш, аркуш А3, пензлі, воду, серветки, олівець.

Середа, 10 січня

14:00 — малювання "Вітальна листівка". Потрібно мати аркуш А4, гуаш, пензлі, олівець.

15:00 — аплікація "Царівна лебідь". Білий та кольоровий папір, клей, ножиці, лінійка, фарби, олівці кольорові.

15:00 — "Анімація" в Scratch. Інтернет, комп’ютер або планшет.

16:00 — "Розвиток фізичних даних дітей за допомогою блоків для йоги". Від семи років. Знадобляться блоки для йоги.

Четвер, 11 січня

12:00 — магніт "Дракон". Знадобиться картон (товстий), нитки для в’язання (зелені), кольоровий картон, лінійка, декор, фломастери, клей-пістолет, магніт.

13:00 — поробка "Лісовичок". Для участі потрібно мати пластикову новорічну кульку 1 штуку, фоаміран (білий, блакитний), клей-пістолет, нитки в’язальні, картон, пластилін рожевий, паперовий лоток для яєць, відрізок стрічки.

15:00 — аплікація "Смачна чашка". Треба мати з собою папір або картон, фарби, пензлик, вода, ножиці, пластилін, за бажанням прикраси (сніжинки, зірочки кольорові камінці).

15:00 — "Виготовлення паперових сніжинок" для дітей від 6 до 12 років. Для майстер-класу слід підготувати папір, ножиці, клей, олівець.

16:00 — "Підкова на щастя". Потрібно мати папір, ножиці, клей, олівець. Діти віком 6-12 років.

П’ятниця, 12 січня

14:00 — майстер-клас з вокалу "Весело співаємо, Новий Рік стрічаємо".

Субота, 13 січня

13:00 — малювання вугіллям "Котику-муркотику". Для участі потрібно мати папір білий А4, вугілля активоване (звичайні таблетки з аптеки), вологі серветки.

13:00 — таврійський розпис "Берегиня". Для участі потрібно мати папір, гуаш блакитного, синього, білого та жовтого кольорів, пензлі круглі з тонким кінчиком, палітра, місткість з водою.

17:00 — "Цікаві туристичні місця нашого краю".

Трансляції онлайн-заходів дивіться за посиланням.