Знахідка у лісосмузі. Житель Миколаївського району знайшов зброю та вибухівку

Знайдена зброя в лісосмузі на Миколаївщині, 19 січня 2024 року. Фото: Нацполіція в Миколаївскій області

На Миколаївщині житель села Миколаївське 19-го січня знайшов у лісосмузі мішок зі зброєю, патронами та вибухівкою. Знахідку чоловік передав офіцеру громади.

Про це повідомили в Нацполіції області.

19 січня до поліцейського офіцера Шевченківської громади звернувся житель села Миколаївське.

"Чоловік повідомив, що вдень у лісосмузі біля села він помітив білий поліетиленовий мішок. Коли заглянув усередину, побачив там озброєння — автомат Калашникова, 280 патронів калібру 5, 45, гранату РГД-5Ручна граната РГД-5 («Ручна граната дистанційна») — протипіхотна уламкова ручна граната дистанційної дії, наступального типу. Основне призначення гранати РГД-5 — ураження супротивника уламками корпусу, два підривники до гранат та 47 мішечків з артилерійським порохом", — зазначили в Нацполіції.

Вилучену зброю та боєприпаси поліцейський офіцер громади передав до відділення поліції № 4 Миколаївського районного управління.