Через страйки польських перевізників в українських водіїв на кордоні закінчуються продукти, ситуацію ускладнює погода

КИЇВ.17 листопада. УНН. Через страйки польських перевізників, водії українських вантажівок змушені вже другий тиждень стояти в Польщі перед кордоном, щоб повернутися додому. В них закінчуються продукти та ситуацію ускладнюють погодні умови. Про це кореспондентці УНН повідомила головна державна інспекторка інформаційної політики Волинської митниці Валентина Черниш.

Цитата

«Найбільша проблема в тих водіях, які стоять перед «Дорогуськом» у Польщі. Вони не можуть заїхати з Польщі додому. Там переважно українські водії, які везуть імпорт до нас. Це вже триває два тижні. З того, що вони розповідають, у них закінчується вода, їжа, ліки»,- повідомила Валентина Черниш.

Окрім цього, температура повітря поступово понижується. Сьогодні неподалік КПП «Ягодин» навіть випав сніг.

«Про ці морози зі свого боку можу сказати, що на Волині поліський клімат – дуже-дуже волого. Тому ці температури сприймаються набагато проникливіше, аніж в лісостепі. Ну і зрозуміло, що водіям дуже-дуже некомфортно»,- підсумувала інспекторка.

Деталі

На перетин кордону з польського боку досі чекає близько 1100 далекобійників. При цьому їх пропускають по одному транспортному засобу за годину.

Українські водії, яких переважна більшість у черзі, очікують на повернення додому вже другий тиждень поспіль. Це створює проблеми, бо у людей закінчуються ресурси. Окрім води та їжі у водіїв, яким по медичним показанням необхідно приймати ліки закінчуються препарати.

На додачу дискомфорт створює похолодання.

Нагадаємо

6 листопада польські перевізники розпочали акцію протесту біля пунктів пропуску на кордоні Польщі та України. 

Сьогодні зранку на кордоні, щоб в’їхати до України з Польщі, у черзі очікували близько 2400 вантажівок. Найбільше навпроти пункту пропуску «Ягодин». 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Польські перевізники з 20 листопада можуть заблокувати ще один пункт пропуску

Джерело: УНН

Джерело

Довідковий Миколаїв