Данська підтримка освіти в Миколаєві: меморандум про співпрацю

Миколаївський будівельний фаховий коледж. Фото: пресслужба Миколаївського будівельного коледжу

У Миколаєві підписали меморандум про співпрацю Миколаївського будівельного фахового коледжу із Данською радою у справах біженців. Допомога націлена на освіту майбутніх фахівців.

Про це повідомляє Миколаївська міська рада.

"Миколаївський будівельний фаховий коледж КНБУ підписав меморандум про співпрацю з Данською радою у справах біженців. Метою цієї співпраці є відновлення та розвиток освітньої сфери життєдіяльності міста", — йдеться у повідомленні.

Данська рада та Миколаївський будівельний коледж підписали меморандум про співпрацю у сфері освіти. Фото: Миколаївська міська рада

"За підтримки Данії планується відновлення відокремленого структурного підрозділу Миколаївського будівельного фахового коледжу", — йдеться у повідомленні Миколаївської міської ради.

Станом на березень 2024 року Миколаївський будівельний фаховий коледж – єдиний заклад на півдні України, в якому навчають архітекторів.