Експерт: майбутнє українського банкінгу — у розподілі функцій між профільними учасниками ринку

КИЇВ. 13 вересня. УНН. Співзасновниця першої в Україні фінтех-екосистеми Concord Fintech Solutions Олена Сосєдка в ексклюзивному коментарі УНН зазначила, що наразі світ все більше стає сервіс-орієнтованим, тому вона бачить майбутнє за розподіленням сервісних функцій між окремими учасниками ринку з різною спеціалізацією.

Цитата

«Майбутнє — за розподіленням окремих сервісних функцій між окремими учасниками ринку, які за рахунок досвіду та спеціалізації зможуть запропонувати іншим учасникам ринку послуги високої якості», — вважає Олена Сосєдка.

Наприклад, як зазначила експерт, свого часу в Concord Fintech Solutions вдало реалізували та мають досвід онлайн-ідентифікації та верифікації клієнтів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Для фізосіб забезпечені всі потреби, а от для бізнесу рішень обмаль – співзасновниця Concord Fintech Solutions про українські банки


«Можемо надавати цю послугу іншим учасникам ринку, що дозволить їм сфокусуватися на своїй основній послузі замість втрати часу та ресурсів на реалізацію власного функціоналу ідентифікації та верифікації клієнтів», — зазначила Олена Сосєдка.

Інший приклад, за її словами, це концепція «OpenBanking».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Моніторинг банківських транзакцій має стати формалізованим та не давати регулятору на власний розсуд робити висновки – Олена Сосєдка

«CFS вже має разграблений застосунок для повноцінного керування фінансами, тому інші учасники платіжного ринку можуть за умови реалізації відкритих API залучати клієнтів у колаборації з CFS», — зазначила співзасновниця першої в Україні фінтех-екосистеми Concord Fintech Solutions.

Нагадаємо

Команда Concord Fintech Solutions у випадку, якщо українська влада захоче забезпечити дієвий моніторинг банківських транзакцій, готова допомогти державі, про це заявила співзасновниця фінтех-екосистеми CFS Олена Сосєдка.

«У нас із командою завжди було багато ідей. І якщо держава хоче, наприклад, створити дієву систему моніторингу транзакцій, додати прозорості цій сфері – ми, безумовно, могли б допомогти», — підкреслила вона. 

Джерело: УНН

Джерело

Довідковий Миколаїв