Як вибрати зимову куртку для хлопчика

Діти ростуть дуже швидко, тому їм постійно потрібна нова одежа. У цьому випадку гардероб оновлюється майже кожен рік, іноді частіше. Особливу увагу треба приділяти верхньому одягу, адже він повинен бути максимально комфортним, зручним, пошитим з натуральних тканин, теплим, не викликати алергійної реакції.

Якщо вам потрібна якісна зимова куртка для хлопчика, зверніться в інтернет-магазин Ilovemommy. Представлений асортимент відрізняється довговічністю, практичністю, надійністю, міцністю, стійкістю до зносу та негативного впливу навколишніх факторів. Консультанти допомагають при виборі, чітко відповідають на запитання, знаходять до клієнтів персональний підхід та враховують озвучені побажання.

Правила вибору

Перед купівлею рекомендуємо звернути увагу на наступні рекомендації стосовно вибору:

  • Більш легкі моделі оптимальні, якщо стовпчик термометра показує не більше ніж -5 градусів. Такі куртки не дадуть змерзнути, в них буде не жарко, повністю тепло та комфортно.
  • Для більш прохолодної зими бажано підібрати спеціальні варіанти, в яких у якості наповнювача виступає холлофайбер (легкий, якісний, не викликає алергії, здатен витримати -25 градусів).
  • Для активного відпочинку підберіть одяг із термоматеріалу, який навіть при сильному морозі та вітрі утримує всередині тепло. Його шиють таким чином, щоб дитина не спітніла, відмінно відводилася волога.
  • Для малоактивних хлопчат бажано віддавати перевагу овечому хутру. Такий виріб максимально зігріває, навіть якщо дитина взагалі не рухається.
  • Натуральний пух не підходить для активних дітей, адже в такій одежі може стати спекотно. Даний варіант актуальний, якщо хлопчик дуже чутливий до тепла.

Довжина залежить від нижнього прошарку одягу та віку малюка. Від двох років куртка може бути не занадто подовженою, якщо під низ надіти теплий комбінезон. Варіанти до середини стегна оптимальні для дітей віком 4-5 років. У цьому випадку шия повинна бути максимально захищена, тому віддавайте перевагу виробам з капюшоном та зав’язками.

Основні вимоги

Також необхідно звертати увагу на наступні критерії:

  • Зимова куртка повинна бути виготовлена з матеріалів, не викликаючи подразнення, роздратування, алергійну реакцію, стійких до зносу. Якісні тканини відрізняються довгим експлуатаційним терміном.
  • Враховуйте захист від вітру та намокання, при цьому шкіра повинна дихати.
  • Виріб повинен бути максимально теплим, відповідати погодним умовам, витримувати мінусові температури.
  • Для зручності обирайте куртки, що мають капюшон, кишені.
  • Бажано наявність манжетів та коміра, завдяки чому руки та шия будуть під надійним захистом.

 Кожна модель здатна підкреслити індивідуальність свого власника. При виборі не забувайте про колір. Рекомендуємо спитати у дитини, адже їй носити куртку. Наявність аксесуарів залежить від смакових уподобань: деякі хлопчата наодріз відмовляються носити декоровані вироби. Враховуючи усі поради ви точно зможете підібрати найбільш відповідний варіант.

Довідковий Миколаїв