Які ковдри найтепліші

Вибір ковдри для зими – дуже відповідальне діло. Адже від неї залежить якість та комфортність відпочинку у прохолодні ночі. Сучасний ринок домашнього текстилю пропонує велике різноманіття речей для сну, які у першу чергу відрізняються наповненням. Ми вирішили розповісти про найтепліші ковдри, які, завдяки здатності створити необхідні умови, вважаються кращими варіантами для зими.

Пухові ковдри

Фото:podushka.com.ua Ковдра пухова Catalea (Украина)

Ковдра для сну, наповнена пухом, набула популярності через неймовірні теплозберігаючі властивості. Також пухові моделі вважаються найбільш легкими та м’якими, а за рахунок відмінної циркуляції повітря вони запобігають перегріванню. Якісні вироби виготовляють з чистого гусячого пуху чи з невеликим додаванням пір’я. Ефективно утримуючи тепло, пушинки створюють своєрідний бар’єр навколо тіла, перешкоджаючи переохолодженню та дозволяючи повноцінно відпочити.

Щоб пухова ковдра прослужила у рази довше та краще зігрівала, варто обирати касетну модель. У ній наповнювач знаходиться в окремих прострочених відділеннях. Це сприяє рівномірному розподілу пуху по всій ковдрі та виключає появу “холодних” зон.

Ковдри з вовни

Фото:podushka.com.ua Ковдра зимова вовняна MirSon

Чудовими теплоізоляційними властивостями славляться ковдри з верблюжої та овечої вовни. Вони чудово захищають від холоду та дарують відчуття затишку. Завдяки природним терморегулюючим властивостям вовняні речі створюють оптимальний мікроклімат для комфортного сну. Також вони відрізняються високою гігроскопічністю та мають користь для здоров’я, чинячи на організм розслаблювальну, знеболювальну дію. Екзотична ковдра зимова з верблюжої вовни є легшою та м’якшою, але коштує вона дорожче. Модель з овечої вовни – це більш доступна альтернатива для людей, які цінують натуральність та тепло.

Ковдри з сучасними наповнювачами

Фото:podushka.com.ua Зимова ковдра Руно в бязевому чохлі

Великий попит має домашній текстиль, наповнений холлофайбером та поліестером (силіконізованим волокном). Ці високотехнологічні матеріали є гіпоалергенними та абсолютно безпечними для здоров’я. Тому такі ковдри вважають ідеальним варіантом для людей з алергією на натуральні наповнювачі. Слід відзначити, що холлофайбер та поліестер легкі та м’які, неначе пух. Крім цього їхніми перевагами є стійкість до розвитку мікроорганізмів та невибагливість у догляді. Речі для сну з таким наповненням можна спокійно прати у машинці, не боячись, що вони втратять форму та об’єм.

Обираючи ковдру для зими, треба орієнтуватися на особисті уподобання та потреби. Але не забувайте, що вона купується не на один сезон. Тому надмірна економія – це не про домашній текстиль, який відповідає за якісний сон та ваш комфорт.

Довідковий Миколаїв