Кредити на споживчі потреби: особливості, розміри, умови

Приватні особи звертаються у банківські установи за отриманням різних послуг: відкрити рахунок, оформити депозит чи зарплатну картку, купити або продати цінні папери і т.д. Ще одним популярним видом послуг є видача кредитів на різні суми.

Для фізичних осіб, яким потрібні кошти на задоволення особистих, а не комерційних потреб, передбачено кредит споживчий, який можна отримати на строк від 3 до 36 місяців у АБ «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ».

Оформити договір про позику клієнти банку можуть як офлайн, завітавши у відділення в Києві чи інших містах України, так і дистанційно, скориставшись можливостями офіційного сайту. У другому випадку очікування відповіді від банку займає лише 25 хвилин.

На що можна витрачати кошти?

Споживчим називають кредит, який дозволяє позичальнику покрити витрати, які не пов’язані з підприємництвом або професійною діяльністю (незалежною чи як найманого співробітника). Отримати його можуть громадяни України у віці від 21 року.

Витрачати кошти клієнт має право на свій розсуд, дотримуючись переліку потреб, які можна задовольнити з допомогою такої позики:

• витрати на навчання або лікування;
  • покупка нерухомості;
  • оплата послуг;
  • придбання різноманітних товарів, а також медичних препаратів;
  • ремонт квартири, машини, техніки.

Ще один вид фінансових потреб позичальника – рефінансування кредитної заборгованості. У такому випадку гроші особі потрібні, щоб погасити борг по кредиту, який було отримано раніше.

Отримати позику у АБ «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ» можна як готівкою, так і безготівковим способом – в залежності від потреби позичальника. Сума може бути у межах від 3 000 до 200 000 грн.

Оформлення договору і способи оплати

На сайті Банку є калькулятор, з допомогою якого ви можете дізнатись орієнтовну суму щомісячних виплат, вказавши розмір позики та термін її повернення. Там же ви можете побачити і розмір реальної річної ставки.

Якщо ви вирішите оформити договір в режимі онлайн, для цього потрібно буде здійснити декілька кроків:

• заповнити заявку і надіслати її через сайт;
  • прийняти дзвінок співробітника банку «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ»;
  • дати відповіді на запитання і чекати рішення.

Отримавши позитивне рішення, вам залишиться тільки підписати документ і отримати кошти на банківську карту.

Що стосується оплати, то здійснювати її можна кількома способами:

• у касі будь-якого відділення банку;
  • через термінали самообслуговування, такі як IBOX, City 24, 2-click (пам’ятайте про комісію у розмірі 2 – 3% від внесеної суми);
  • з допомогою інтернет-банкінгу або у терміналах інших банків.

Документи, які обов’язково потрібні, щоб отримати позику – паспорт та код ІПН (якщо сума менше 50 000 грн). Підтвердити свої доходи або надати довідку про них потрібно буде, якщо сума перевищуватиме 50 тисяч гривень.

Банк «КЛІРИНГОВИЙ ДІМ» – ваш фінансовий помічник, який завжди поруч, а встановивши його мобільний додаток, ви зможете у будь-який час переглядати історії платежів та самостійно виконувати інші операції.