«Миколаївпастранс» продовжить виконувати обов’язки перевізника за маршрутом №1

Автобус на маршруті. Фото: КП «Миколаївпастранс»

У Миколаєві з 22 січня тимчасовим перевізником на автобусному маршруті №1 "Завод "Океан" — Тернівка" призначили комунальне підприємство "Миколаївпастранс".

Про це 10 січня 2024 року повідомили на сайті Миколаївської міської ради.

У міській раді зазначили, що рішення ухвалили з метою забезпечення безперебійних пасажирських перевезень.

"(Автобуси — ред.) "Миколаївпастранс" курсуватимуть за маршрутом № 1 "Завод "Океан" – Тернівка" з 22 січня. Підприємство працюватиме терміном до трьох місяців, до проведення чергового конкурсу", — йдеться в повідомленні.

Схема руху: Заводська площа, 1, проспект Корабелів, проспект Богоявленський, проспект Центральний, вулиця Пушкінська, проспект Героїв України, вулиця Малко-Тирнівська, вулиця Софіївська, Олександрівське шосе, вулиця 116-ї Дивізії, вулиця Володимира Станка, 1.