Миколаївські атлети вибороли шість нагород на змаганнях у Луцьку

Миколаївська спортсменка Руслана Кузіна (по центру). Миколаївська ОВА

Миколаївські спортсмени завершили виступи на XIX літній Універсіаді України з важкої ателитика та протягом трьох днів вибороли шість нагород.

Про це повідомляє Миколаївська обласна військова адміністрація.

XIX літня Універсіада України з важкої атлетики відбувалася у місті Луцьк з 17 по 19 березня. У змаганнях брали участь понад 150 спортсменів з різних вищих навчальних закладів України. Чемпіонат був присвячений Збройним силам України.

Спортсмени-важкоатлети. Миколаївська ОВА

За підсумками змагань у доробку миколаївських атлетів шість нагород:

• Руслана Кузікова виборола три золоті нагороди у ваговій категорії 55 кг. Ривок — 70 кг, поштовх — 90 кг, сума двоборства — 160 кг.
  • Борис Слободський виборов золоту нагороду у ваговій категорії 55 кг. Поштовх — 98 кг.
  • Євгеній Алексєєв двічі здобув бронзові медалі у ваговій категорії 73 кг. Поштовх — 143 кг. Сума двоборства — 253 кг.