Здетонувала вибухівка: у Миколаєві постраждали п’ятеро рятувальників

У Миколаєві 24 квітня близько 19:00 було чутно звук вибуху, не пов'язаний із бойовими діями. На місце події виїхали відповідні служби. Внаслідок другої детонації невідомого пристрою п'ятеро рятувальників травмовано.

Інформацію про вибух підтвердив начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім у Телеграм.

Вибух не пов'язаний з російським обстрілом, розповів мер Миколаєва Олександр Сєнкевич.

"На місці працюють аварійні служби. Будинки поруч не пошкоджено", — додав мер.

Доповнено 19:36: Ще один вибух пролунав у Миколаєві, повідомлять кореспонденти Суспільного.

Доповнено 21:51: Під час гасіння пожежі постраждали п'ять рятувальників, повідомили в Державній службі з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області.

"Сьогодні ввечері у Миколаєві стався вибух невідомого вибухового пристрою, через що зайнялися автівки. Під час гасіння пожежі відбулась повторна детонація", — розповіли у пресслужбі надзвичайників.

Надання допомоги постраждалому ГУ ДСНС у Миколаївській області

Гасіння пожежі ГУ ДСНС у Миколаївській області

Допомога травмованому рятувальнику ГУ ДСНС у Миколаївській області

Внаслідок детонації зайнялися автомобілі ГУ ДСНС у Миколаївській області

На місці інциденту волонтери загону швидкого реагування Червоного Хреста разом з медиками надали допомогу рятувальникам. Усіх травмованих доставили до лікарні, зазначили в ДСНС.

Доповнено 25 квітня 14:10: Життю загрози немає: п'ятеро рятувальників, які отримали травми під час вибуху 24 квітня перебувають у лікарнях, розповіла речниця ДСНС у Миколаївській області Ілляна Пацюк в етері проєкту "Суспільне. Студія".

"Рятувальники отримали осколкові поранення під час роботи. Вони мають акубаротравми, контузію від вибуху. Їх стан наразі лікарі оцінюють як середньої важкості. Двоє потребують додаткового огляду органів зору та слуху через хімічний опік очей та потрапляння різнорідних тіл", — говорить речниця.

Читати ще

Читати ще «Тварини тут перебувають до повного одужання». У Миколаєві стерилізують безпритульних котів та собак

Читати ще «Пам’ятати кожного й кожну»: президент України нагородив орденами «Золота Зірка» двох захисників Миколаївщини