Миколаївські спортсмени завершили виступи на чемпіонаті Європи з парафехтування: що відомо

За інформацією: Суспільне.

Парафехтувальники. Фото: Національний паралімпійський комітет України

З 5 по 10 березня у Парижі відбувався чемпіонат Європи з парафехтування. У складі збірної України виступили троє миколаївців і вибороли чотири нагороди.

Про це повідомляє Миколаївська обласна військова адміністрація.

У столиці Франції в чемпіонаті Європи з парафехтування взяли участь 109 спортсменів з 15 країн Європи. Склад збірної України представили 13 спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, серед яких троє представників Миколаївської області: Олег Науменко, Дмитро Серьоженко, Олексій Закусілов.

Дмитро Серьоженко (праворуч) на чемпіонаті Європи у Парижі. Фото: Національний паралімпійський комітет України

За підсумками європейської першості миколаївські парафехтувальники вибороли чотири нагороди:

• Олексій Закусілов у командних змаганнях з парафехтування на шпагах став чемпіоном Європи та додав до свого активу срібну нагороду в індивідуальних змаганнях.
  • Дмитро Серьоженко у командних змаганнях з парафехтування на шаблях виборов титул чемпіона Європи та бронзову нагороду з фехтування на рапірах в індивідуальних змаганнях.

За підсумками чемпіонату Європи національна збірна України посіла перше місце в командному заліку (7 золотих нагород, 3 срібних, 8 бронзових)