Миколаївський спортсмен — єдиний українець серед номінантів на європейську нагороду

Олексій Середа. Фото: AP Photos/Dmitri Lovetsky

Миколаївського стрибуна у воду Олексія Середу номіновано на "Спортсмена року 2023". Переможця буде обрано за підсумками голосів вболівальників, членів European Aquatics і технічного комітету.

Про це повідомляє Федерація стрибків у воду України.

Олексій Середа — єдиний українець серед п'яти категорій водних видів спорту. У 2023 році він виборов срібло чемпіонату світу у синхронних стрибках з вишки і двічі ставав чемпіоном Європи у синхронних стрибках з вишки та у командних змаганнях, повідомили у Федерації.

Переможця буде обрано за підсумками відкритого голосування серед вболівальників, а також вибору членів European Aquatics і Технічного комітету!

Щоб проголосувати за спортсмена потрібно:

• зайти на сайт за посиланням;
  • обрати вид спорту "DIVING";
  • після переліку всіх номінантів натиснути на "Vote for men" і на фото спортсмена.

Голосування завершиться третього березня о 23:59 за центральноєвропейським часом, а переможці будуть оголошені на початку квітня.