Мокрий сніг та похолодання: погода на Миколаївщині

За інформацією: Суспільне.

Мокрий сніг. Фото: Getty Images

На Миколаївщині протягом тижня, з 4 до 10 грудня, очікується холодна погода, наприкінці тижня будуть опади. Синоптики прогнозують вдень температуру повітря до 0…+5 °C. Вночі температура становитиме до -2…-7 °C.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла черговий синоптик Миколаївського гідрометеорологічного центру Тамара Волошина.

"Погода на Миколаївщині зміниться на цьому тижні після теплих вихідних, які були спричинені південним вектором циклону. З 4 по 6 грудня на території області буде сухо і хмарно, без суттєвих опадів. Нічна температура повітря складатиме -2…-7°C, а вдень 0…+5°C", — говорить синоптикиня.

За словами Тамари Волошиної, з 4 по 6 грудня суттєвих опадів не прогнозують. Вітер — північно-східний 5-10 м/с.

"З 7 по 10 грудня очікується похмура погода з проясненнями, періодичними опадами у вигляді дощу та мокрого снігу. Вночі та вдень температура повітря буде в межах -2…+3°C", — розповідає Волошина.

Також вона зазначає, що на наступному тижні, з 11 по 17 грудня, на Миколаївщині очікується похолодання. Температура повітря знизиться до -5…-10°C вночі та до -2…+2°C вдень. Опади також будуть незначними, переважно сніг.

Довідковий Миколаїв