На Миколаївщині шахісти змагалися за Кубок «Захисників України»

Шаховий турнір, 16 грудня 2023 року. Фото: Кривоозерська селищна рада

На Миколаївщині 16 грудня відбувся шаховий турнір на Кубок "Захисників України" серед жителів Кривоозерської та Любашівської громад. Змагалися за особистим заліком.

Про це повідомляє Кривоозерська селищна рада.

Змагання організовані відділом молоді та спорту Кривоозерської селищної ради. Головним суддею змагань виступив Олександр Волошин із Любашівки. Змагання відбувалися за особистим заліком.

"Протягом турніру всі учасники демонстрували цікаві шахові партії та кожен з них був налаштований тільки на перемогу", — йдеться у повідомленні селищної ради.

Учасники змагань, 16 грудня 2023 року. Фото: Кривоозерська селищна рада

За результатами змагань перше місце посів Віктор Надинський, на другій сходинці Сергій Левенець, а третє місце посів Володимир Литка.

"Дякуємо нашим Збройним Силам України за захист і можливість проводити змагання", — написали на сторінці селищної ради.

Нагороди. Фото: Кривоозерська селищна рада