На Миколаївщині вночі працювала ППО – Кім

КИЇВ. 15 вересня. УНН. У ніч на 15 вересня в Миколаївській області працювала ППО. Вранці росіяни з РСЗВ завдали удару по відкритій території Радсадівської територіальної громади. Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім, передає УНН.

Цитата

«Вночі на 15 вересня в області працювала ППО, результати – згодом», — написав Кім.

За його словами, в Миколаївському районі вчора, 14 вересня, о 16:02 ворог завдавав ударів по акваторії Очаківської громади. Постраждалих немає.

«Також вранці о 05:04, 15 вересня, з реактивних систем залпового вогню окупанти завдали удару по відкритій території Радсадівської територіальної громади. Без руйнувань та постраждалих», — повідомив Кім.

Окрім того, він зазначив, що у місті Миколаїв, Первомайському, Вознесенському та Баштанському районах день та ніч пройшли відносно спокійно.

Доповнення

Вранці Повітряні Сили ЗСУ повідомляли про роботу протиповітряної оборони у Хмельницькій області.

Джерело: УНН