На Миколаївщині у результаті ДТП спалахнули автівки: одна жінка загинула, ще четверо людей — поранені

КИЇВ. 17 жовтня. УНН. У Миколаївській області зіштовхнулись дві автівки — в результаті аварії легковики спалахнули. За даними ДСНС, одна жінка загинула, ще четверо людей — серед яких двоє підлітків — отримали поранення, передає УНН.

Деталі

Дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні ввечері на автошляху «Благовіщенське-Миколаїв» за участю двох легкових автомобілів. Внаслідок події автівки загорілися.

В результаті зіткнення постраждали пасажири одного із авто: чоловік, жінка та двоє дівчаток, 13 і 15 років. Їх госпіталізовано до лікарні.

«… пасажирка, іншого автомобіля, жінка, 1973 р.н., від отриманих травм під час надання медичної допомоги загинула на місці», — йдеться у повідомленні.

Пожежу ліквідовано рятувальниками. Причини ДТП встановлюють правоохоронці.

Нагадаємо

Дорожньо транспортна пригода за участю двох авітвок “Рено” сталась сьогодні на Київщині в Обухівському районі. В результаті зіткнення постраждало немовля, та дві жінки.

Джерело: УНН