На Одещині вночі знищили 14 «шахедів», на Миколаївщині — два, через уламки є пошкодження

фото ілюстративне

КИЇВ. 8 вересня. УНН. В Одеській області вночі знищили 14 ударних дронів типу Shahed, у Миколаївській області — два, через уламки є пошкодження та загорання, повідомили у п’ятницю у Силах оборони півдня України, пише УНН.

Цитата

«Чергова підступна нічна атака ворожими дронами по півдню України. Цього разу ударні безпілотники типу «Shahed-131/136″ заходили з акваторії Чорного моря на Миколаївщину та Одещину. Силами протиповітряної оборони знищено 16 дронів-камікадзе: 2 на Миколаївщині, 14 – на Одещині», — повідомили в Силах оборони Півдня.

Як повідомляється, уламками збитого безпілотника спричинено пошкодження нежитлової будівлі та загоряння сухої трави. Пожежу оперативно ліквідовано. Постраждалих немає.

Нагадаємо

Сили ППО ліквідували 16 з 20 «шахедів» у напрямку Одещини.

Джерело: УНН