На півночі Миколаївської області через негоду повалені понад 300 електроопор

Фахівці ремонтують електромережі, Миколаївщина. Фото: АТ «Миколаївобленерго»

На Миколаївщині 10 січня триває робота з ліквідації наслідків негоди. На півночі області повалені понад 300 електроопор.

Про це повідомили у пресслужбі акціонерного товариства "Миколаївобленерго".

За даними обленерго, з вечора дев'ятого січня до ранку десятого, фахівці відновлювали живлення будинків.

"Понад дві тисячі з них знову зі світлом. Йдеться про електропостачання 14 населених пунктів, ще 7 частково", — йдеться в повідомленні відомства.

На півночі регіону електромережі зазнали руйнувань: повалені понад 300 опор.

"І процес поки що не припинився — лінії й досі виходять з ладу. Аварійні бригади займаються відновленням мереж безперервно з вечора сьомого січня, коли почалися перші відключення", — додали в "Миколаївобленерго".

У Казанківській громаді Миколаївської області жителям знеструмлених населених пунктів підтримувати зв'язок допомагають поліцейські.

"Співробітники Баштанського райвідділу поліції облаштували для мешканців Казанківської громади мобільний пункт з генератором, де місцеві мешканці можуть зарядити мобільні телефони та інші гаджети", — розповіли у силовому відомстві.

Поліцейські допомагають місцевим жителям Казанківської громади Миколаївщини підзарядити гаджети. Фото: ГУ Нацполіції в Миколаївській області

Що відомо про негоду 7-9 січня на Миколаївщині

• На території Миколаївської області через вихід південного циклону, з 7 до 9 січня, прогнозували погіршення погодних умов. Задля оперативного реагування на можливі наслідки негоди п'ятого січня відбулось засідання Ради оборони Миколаївської області та регіонального штабу щодо забезпечення безперебійної роботи критичної інфраструктури.
  • Внаслідок зниження температури на дорогах утворилася ожеледиця, а через посилення вітру попадали дерева. Рятувальники з 7 на 8 січня допомагали водіям на дорогах та прибирали дерева.
  • Через негоду другий день поспіль відключають від електропостачання населені пункти. Дев'ятого січня станом на 09:00 25,2 тисячі домоволодінь без світла.
  • Станом на ранок 10 січня підрозділи Головного управління ДСНС України у Миколаївській області 17 разів залучались для ліквідації наслідків негоди, з них 6 виїздів здійснено протягом 9 січня.