Над Миколаївщиною вночі було знищено 8 «шахедів»

КИЇВ. 14 вересня. УНН. Під час нічної ворожої атаки у ніч на четвер над Миколаївщиною сили ППО знищили вісім ударних БпЛА «Shahed-136/131». Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім, передає УНН.

Цитата

“У ніч на 14 вересня 2023 року російські окупанти вчергове атакували Україну групами ударних БпЛА типу «Shahed-136/131». На Миколаївщині силами та засобами протиповітряної оборони повітряного командування «Південь» знищено три ворожі ударні БпЛА «Shahed-136/131», ще пʼять – на рахунку інших складових Сил оборони півдня України”, — йдеться у повідомленні у Telegram.

Доповнення

Також за словами Кіма, вчора, 13 вересня, о 09:24 фіксувалися ворожі артилерійські обстріли по акваторії Очаківської громади. Постраждалих немає.

У Миколаєві, Первомайському, Вознесенському та Баштанському районах день та ніч пройшли відносно спокійно.

Додамо

Сили оборони у ніч на 14 вересня знищили 17 ворожих ударних дронів “Shahed-136/131” із 22 запущених російськими військами.

Джерело: УНН