Напруга і невдоволення: астролог розповіла, як молодик позначиться на ситуації у країні та світі

КИЇВ. 13 листопада. УНН. Період молодика, який відбудеться сьогодні, буде досить напруженим і ця напруга може призвести до досить серйозних наслідків. За словами професійної астрологині Ксенії Базиленко, ця напруга може торкнутися і українських політиків та чиновників, уряду. Про те як молодик відіб’ється на нас найближчим часом читайте в ексклюзивному коментарі астрологині спеціально для УНН.

«Головною подією цього тижня буде молодик, який відбудеться в понеділок 13 листопада об 11:27 за київським часом. Цей молодик буде досить значущим для нас.

У момент молодика для нас завжди відкриваються нові можливості, і цей період ми можемо використовувати для написання своїх планів і бажань. Тому, не забудьте 13 листопада і впродовж першої половини планувати події на майбутній місячний місяць», — розповіла астрологиня.

Гороскоп молодика

Як пояснила Базиленко, традиційно в момент молодика з’єднаються Сонце і Місяць, цього разу в знаку Скорпіона, а також із ними з’єднається Марс, а він головний правитель знака Скорпіона.

«Це дуже жорстке з’єднання, яке говорить про те, що вже сам момент молодика закладає всі гострі військові ситуації в багатьох країнах. А посилюється цей показник чіткою опозицією до Урану. І це посилює ситуацію у світі і дає дуже велику напругу», — пояснює астролог.

Усі ми відчуємо стан великої зовнішньої і внутрішньої напруги, зросте агресія і категоричність, навіть жорстокість.

«І це буде помилка, якщо ми підемо цим шляхом. У цей період велика травмонебезпека, конфліктність, небезпеки на дорогах», — розповіла астрологиня.

Складно цього тижня доведеться таким знакам як Скорпіон і Телець – цей період можна вважати життєвим іспитом. Непросто також доведеться Водоліям і Левам.

«Також є і хороший аспект: Сонце, Місяць і Марс дають тригон до Нептуна, що перебувають у знаку Риб. Нептун робить додаткові хороші аспекти до Плутона й Урана. Це показник духовності та віри для всіх нас. Молитви будуть почуті. Від нас повинно виходити більше добра, допомоги і підтримки один одному. Приділіть час духовному розвитку, чомусь творчому, зробіть внесок у порятунок світу. Саме зараз перед нами всіма стоїть жорсткий вибір, або проявляти агресію і войовничість, або присвятити себе духовності, взаєморозумінню і співчуттю. Від цього залежить майбутнє нашої Землі і це не гучні слова, а реальність», — вважає астролог.

Гороскоп України

«Зараз дуже багато гострих аспектів. Положення опозиції в момент молодика, де Сонце з Місяцем і Марсом транзитні перебувають у напруженій квадратурі до натального Місяця, це свідчить про те, що народ України буде висловлювати своє невдоволення уряду. Також Сатурн уже близько місяця дає напружений аспект до натального Сонця нашої країни. Сонце в астрології – це уряд і, безумовно, зараз досить важкий період для керівних осіб, особливо тих, хто порушує закон, тому що Сатурн і є закон. Тому, в даний момент необхідно максимально враховувати урядом інтереси і бажання народу, їхні потреби, можливо, переглянути деякі закони, щоб мати всередині країни спокій і взаєморозуміння», — розповіла астролог.

Джерело: УНН

Джерело

Довідковий Миколаїв