Новий формат роботи сервісних центрів МВС: що змінилося в Миколаївській області

Термінал для запису на іспит. Ілюстративне фото: УНІАН

На Миколаївщині з 12 грудня сервісні центри МВС Міністерство внутрішніх справпереходять на новий формат роботи екзаменаційних хабів. Це зумовлено об’єднанням регіональних сервісних центрів Одеської, Миколаївської та Херсонської областей в один структурний підрозділ.

Про це повідомляє регіональний сервісний центр МВС в Одеській області.

Метою об’єднання є підвищення ефективності та якості надання державних послуг громадянам, йдеться у повідомленні.

Екзаменаційні послуги у Миколаївській області надаватимуть три екзаменаційні хаби, де можна скласти теоретичний та практичний іспит на право керування транспортним засобом:

• Сервісний центр МВС №4841 у м. Миколаїв, провулок Транспортний, 1А/1;
  • Сервісний цент МВС №4844 у м. Вознесенськ, вул. Молодогвардійська, 45;
  • Сервісний центр МВС №4845 у м. Новий Буг, площа Свободи, 1.

Щоб записатися на іспит, потрібно зробити попередній запис на сайті Головного сервісного центру МВС України або через термінал у приміщеннях сервісних центрів МВС. На теоретичний іспит можна записатися на 14 днів вперед, а практичний – на 21 день. Талони в терміналі генеруються в день звернення та на 3 дні вперед.

"В екзаменаційних хабах буде забезпечено максимальну зручність для відвідувачів. Зокрема, для забезпечення попиту на екзаменаційні послуги збільшено кількість адміністраторів та транспортних засобів для складання іспитів", — зазначається в першоджерелі.

Якщо громадянин не згоден з результатами іспитів, він може оскаржити їх упродовж 10 днів. Для цього необхідно звернутися із заявою до регіонального сервісного центру МВС тієї області, в якій проходили екзамени. Отримання копії відеозапису доступне впродовж 30 днів.