Огляд автошин Arivo Carlorful A/S

Всесезонна автомобільна гума – це універсальний тип шин для різних погодних умов. Серед розмаїття всесезонок покришки Arivo Carlorful A/S https://shiny-diski.com.ua/uk/arivo-carlorful-a-s мають популярність в автолюбителів. Якщо ви шукаєте зносостійку гуму, яка забезпечить гарне зчеплення з дорожнім покриттям у спеку або снігопад, то шини Arivo Carlorful A/S – оптимальний вибір.

Про шини Arivo Carlorful A/S

Безкамерні радіальні покришки Arivo Carlorful A/S випускає компанія Qingdao Union Tyre з 2020 року. Вони виробляються для різних розмірів коліс від R13 до R19, що дає змогу автовласникам без зусиль підібрати недорогі та якісні шини для свого авто.

Особливістю Arivo Carlorful A/S є матеріал, з якого виготовлені шини. Для цього використано полімерний склад із термостійкими присадками. Завдяки оптимізованому складу гуми колеса не втрачають керованості в різних температурних режимах, а шини мають тривалий термін експлуатації.

Ще одна особливість цих покришок – це жорстка боковина. Вона забезпечує стабільність автомобіля під час проходження поворотів, запобігаючи деформації та швидкому бічному зносу гуми та підвищуючи рівень безпеки. Каркас виготовлено з металевих і текстильних шнурів, здатних витримувати високі навантаження.

Плюси та мінуси покришки Arivo Carlorful A/S

Автошини Arivo Carlorful A/S мають свої переваги, що роблять їх привабливими для автолюбителів:

• стійкість на мокрій дорозі;
  • висока динаміка на сухому покритті;
  • стійкість до високих експлуатаційних навантажень;
  • хороша керованість;
  • впевнена прохідність по снігу за умови невеликого шару;
  • відсутність ковзання під час руху по льоду;
  • якісне гальмування в екстрених ситуаціях;
  • стійкість до стирання;
  • довгий термін експлуатації;
  • доступна вартість.

Недоліки в автошин Arivo Carlorful A/S можна назвати несуттєвими, оскільки вони засновані на суб’єктивній думці автолюбителів. Наприклад, багато хто не радить використовувати цю всесезонну гуму цілий рік, рекомендують придбати зимову гуму, а цю залишити для м’якої європейської зими або поїздок по добре очищених від снігу вулицях міста. Повторимося, що це суб’єктивна думка окремих користувачів з Харкова та Києва, оскільки більшість автолюбителів цей недолік заперечують. Ще одним недоліком користувачі називають гучність на трасі, але це може бути пов’язано з неправильним тиском.

Протектор автошини Arivo Carlorful A/S

Малюнок протектора гуми Arivo Carlorful A/S має спеціальні вигнуті напівкруглі канавки для відведення води, що розходяться від центру до країв. При різкому гальмуванні такий профіль істотно скорочує гальмівний шлях. Для поліпшення стійкості автомобіля під час експлуатації на мокрій дорозі на профілі протектора передбачено крайки, ламелі та жорсткі латеральні шашки, що чіпляються.

Спрямованість малюнка протектора забезпечує чітке розсіювання води та мокрого снігу в контактній зоні, а симетричність і глибина канавок нівелює ризик послаблення зчеплення коліс із дорожнім покриттям завдяки утворенню водяної подушки за правильного тиску, а також погіршення керованості авто.

Для яких автомобілів підійде гума Arivo Carlorful A/S

Виробник випускає безкамерні радіальні автошини Arivo Carlorful A/S різних типорозмірів. Вони підійдуть для різних авто: як для легкових, так і позашляховиків або мікроавтобусів. Їх можна купити в Києві та Харкові або замовити з будь-якого іншого міста України через інтернет.