Особливості бухгалтерського обліку іноземних компаній

У наш час деяким українцям прийшлося тимчасово переїхати за кордон. Дехто вирішив відкрити свій бізнес. Але потрібно розуміти, що в кожній країні свої закони, які необхідно вивчити, якщо ви не хочете зайвих проблем. Тому рекомендуємо знайти компанію, яка б надавала бухгалтерські послуги. Таким чином, вам не потрібно досконало орієнтуватися у фінансових законах, адже правильно підібраний фахівець усе зробить якісно та швидко.

Компанія 4B пропонує якісне бухгалтерське обслуговування міжнародних компаній. Ви можете замовити консультацію та отримати відповіді на усі питання, що цікавлять. Менеджери до кожного клієнта знаходять персональний підхід, враховують озвучені побажання. Ви гарантовано отримаєте легальне ведення бізнесу, усі податки будуть своєчасно надані до відповідних органів.

Послуги

До фірми, що займається веденням бухгалтерського обліку варто звертатися у наступних випадках:

  • Підготовка та подача звітності – складання податкових декларацій, звітів з ПДВ, фінансової звітності.
  • Ведення бухгалтерського обліку в англомовній програмі – підготовка актів звірок, складання проводок з посиланням на первину документацію.
  • Контактування з контролюючими органами – підготовка необхідних документів на вимогу банку, проходження аудиту.

Звертайтеся до компанії, яка вже давно на ринку, заслужила високий рейтинг та велику кількість позитивних відгуків від задоволених клієнтів. Ретельно підходьте до вибору, щоб не потрапити до шахраїв. Фірма 4B несе фінансову відповідальність у разі несвоєчасно поданої документації, бухгалтер компанії підписує усі документи та разом з юристом супроводжує клієнтів під час усього терміну співпраці. Ви точно залишитеся задоволені обслуговуванням, адже працюють тільки фахівці своєї справи, що мають не аби який досвід у даній галузі.

Формування ціни

Передача функцій передбачає певну оплату за надання даних послуг. Вартість вираховується в залежності від поставлених завдань. Наприклад,  маленькій компанії треба обробити кредиторську та дебіторську заборгованість, виконати нарахування зарплати працівникам. Великим підприємствам знадобиться підготовка податкових та фінансових звітів, своєчасна сплата податків та дотримання усіх термінів.

Ціна може змінюватися та вираховуватися індивідуально до кожного. Ви можете сміливо розраховувати на якісне обслуговування та співпрацю. Юристи виконують супровід різноманітних фінансових транзакцій в банках, що знаходяться за кордоном. Вони також складають щомісячний звіт про виконанні завдання. При необхідності надається можливість замовити регулярні консультації, аудит тощо.

Спеціалісти компанії 4B ведуть усі необхідні документи, виконують завдання будь-якої складності, дотримуються встановлених норм, правил та термінів. Вони досконало знають законодавства усіх країн, надають інформацію в доступній та зрозумілій формі. Завжди на зв’язку, постійно йдуть на зустріч, ніколи не відмовляють у допомозі.

Довідковий Миколаїв