Особливості вибору пожежного обладнання

Виконання протипожежних чи аварійно-відновлювальних робіт в сучасних умовах є неможливим без використання відповідного пожежного обладнання та протипожежної техніки, яка використовується підрозділами Державної служби з надзвичайних ситуацій. Крім того, відповідні протипожежні засоби повинні бути присутні в кожному офісному приміщенні, в закладах торгівлі, культури, охорони здоров’я тощо. Купляти пожежне обладнання необхідно виключно в спеціалізованих магазинах, фахівці яких володіють всією необхідною інформацією щодо вибору протипожежної техніки та обладнання, його технічних характеристик, терміну придатності (дозаправки) тощо.

Які товари належать до переліку пожежного обладнання

Асортимент протипожежного обладнання, яке повинно зберігатися в робочому стані у кожному офісі, ТРЦ чи магазині, визначено у спеціальних галузевих інструкціях. Водночас таке обладнання використовується підрозділами ДСНС та місцевими пожежними дружинами, які за потреби можуть замовити та придбати на esg.kiev.ua спеціалізованого магазину різноманітні моделі:

  • спеціального одягу у вигляді захисних костюмів з максимально щільними і якісними рукавицями, касок і спеціальних поясів. Всі елементи спеціального одягу виготовлені з використанням якісних негорючих матеріалів та відповідають відповідним нормативам;
  • компресорного обладнання включно з компресорами високого та низького тиску, аварійними освітлювальними приладами, які дозволяють пожежникам чи рятувальникам виконувати свої професійні обов’язки навіть в умовах повного чи часткового задимлення;
  • спеціального обладнання, яке використовується для заправки та обслуговування вогнегасників, кисневих балонів, ручних та лафетних стволів та шлангів, які використовуються для подачі води під час гасіння пожеж.

Також в спеціалізованому магазині можна придбати різні моделі спеціальних наметів з функцією самонадування, декілька видів пожежно-охоронного та пожежно-рятувального обладнання.

Чому пожежне обладнання варто придбати в надійних постачальників

Від якості та технічної досконалості пожежного обладнання в багатьох випадках залежить життя та здоров’я пожежників/рятувальників, чи сторонніх осіб які потерпають від пожежі чи аварійної ситуації. Саме тому пожежне обладнання варто придбавати тільки у надійних перевірених постачальників, на кшталт ТОВ «Євро Стандарт Групп», де в одному місці представлено великий асортимент потрібних пожежникам товарів.

На esg.kiev.ua представлено товари, що пройшли відповідну сертифікацію, їхня якість відповідає усім заявленим параметрам тому їхнє використання чи застосування є абсолютно безпечним у всіх без винятку ситуаціях, пов’язаних з ліквідацією пожеж чи інших аварійних ситуацій. Вартість пожежного обладнання відповідає його якості, адже в даному випадку не варто економити, обираючи товари за меншою ціною та відповідно – за нижчими якісними показниками.

Довідковий Миколаїв