По Миколаївщині ворог бив з артилерії, горіла суха трава

КИЇВ. 27 вересня. УНН. Російські війська минулої доби обстрілювали дві громади у Миколаївській області з артилерії, повідомив у середу голова Миколаївської ОВА Віталій Кім, пише УНН.

Цитата

«Вчора, 26 вересня, о 13:29 фіксувалися артилерійські обстріли по акваторії Очаківської громади. Також вчора о 16:48 ворог завдавав артилерійських обстрілів по узбережжю Куцурубської громади. Внаслідок чого відбулося займання сухої трави на відкритій території, яке було оперативно ліквідовано», — написав Кім у Telegram.

За його даними, в обох випадках постраждалих немає.

У місті Миколаїв, Первомайському, Вознесенському та Баштанському районах день та ніч пройшли відносно спокійно, додав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через ракетний удар рф по Миколаївщині знищено збіжжя на 8 мільйонів гривень — Кім

Джерело: УНН