Пошкоджені об‘єкт інфраструктури, будівлі готелів, автомобілі: атака на Миколаїв та громади

Зранку 28 квітня російські військові атакували Миколаїв БпЛА типу "Shahed-131/136". Пошкоджені об‘єкт теплогенеруючої інфраструктури, будівлі готелів, автомобілі. Внаслідок удару сталась пожежа на рекреаційному об'єкті. Травмованих та загиблих людей немає.

Про це повідомили у ранковому зведенні Миколаївської обласної військової адміністрації.

"Зранку, 28 квітня, о 04:45 ворог атакував БпЛА типу "Shahed-131/136" місто. Внаслідок чого, сильно пошкоджено будівлю готелю, відбулась пожежа, яка була оперативно ліквідована. В іншому готелі поруч вибито вікна, пошкоджено автомобілі", — йдеться у повідомленні ОВА.

Крім того, пошкоджено об‘єкт теплогенеруючої інфраструктури. Наслідки атаки уточнюють. Травмованих та загиблих немає, повідомили у військовій адміністрації.

Пошкоджена будівля готелю у Миколаєві ГУ ДСНС

Пошкоджена обстрілом будівля готелю ГУ ДСНС

Рятувальник на ліквідації наслідків влучання у будівлю ГУ ДСНС

Гірка на дитячому майданчику біля готелю ГУ ДСНС

Пошкоджена обстрілом автівка ГУ ДСНС

За словами речниці Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Ілляни Пацюк, БпЛА влучили в об'єкт рекреаційної зони.

"Пожежу, що виникла внаслідок влучання, оперативно ліквідували підрозділи ДСНС площею 20 квадратних метрів. Наслідки уточнюються. Поранених немає. До гасіння пожежі залучали 14 рятувальників, три машини ДСНС", — сказала надзвичайниця.

Будівля готелю, що подкоджена через атаку БпЛА, Миколаїв, 28 квітня 2024 року. Суспільне Миколаїв/Юлія Голокоз

Начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім у Телеграм прокоментував влучання по готелю у Миколаєві.

Власники готелю тільки відновились після прильотів, які були в 2022 році. Поруч дитяча спортивна школа та стадіон. Жодних військових обʼєктів. Історична частина міста. Це атака на наш бізнес, на нашу економіку. На щастя, ніхто не постраждав.

Руйнування у приміщенні готелю, Миколаїв, 28 квітня 2024 року. Суспільне Миколаїв/Юлія Голокоз

У коментарі Суспільному начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня Дмитро Плетенчук, повідомив, удар нанесено по готелю, де перебували мешканці.

"Проте пожежу вчасно ліквідували рятувальники ДСНС. Інший удар нанесено по теплогенеруючому об'єкту. Без жертв. Крім того, ворог ударив по дитячій спортивній школі на березі річки. Інформація щодо загиблих і травмованих не надходила", — сказав Дмитро Плетенчук.

Крім того, у Миколаївському районі 27 квітня о 17:25 військові РФ спрямували дрон-камікадзе типу "Ланцет" по Березанській громаді. Поранених немає, повідомили у Миколаївській ОВА.

"Також 27 квітня о 21:41, 21:46 та 22:28 ворогом здійснено артилерійський обстріл Куцурубської громади. Внаслідок чого, пошкоджено житловий будинок. Постраждалих немає", — зазначили в ОВА.

Читати ще

Читати ще Для дітей у Миколаєві організували вікторину про здоров’я до Всесвітнього тижня імунізації