Повітряні Сили: вночі знищили 23 «шахеди»

Робота ППО. Фото: Суспільне Черкаси / Дарія Шевченко

Вночі 20 лютого сили протиповітряної оборони знищили всі 23 "шахеди", якими росіяни атакували Україну.

Про це зранку повідомили у Повітряних Силах.

За даними Повітряних Сил, у ніч проти 20 лютого військо РФ атакувало двома зенітними керованими ракетами С-300/С-400 (Бєлгородська обл.), керованою авіаційною ракетою Х-31 (Запорізька обл.) та 23-ма ударними безпілотниками типу "Shahed" (Приморсько-Ахтарськ — РФ).

До відбиття повітряного нападу були залучені зенітні ракетні підрозділи, мобільні вогневі групи та засоби радіоелектронної боротьби Сил оборони України.

"В результаті бойової роботи збито усі 23 "шахеди" в межах Харківської, Полтавської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей", — йдеться у повідомленні.

Повітряні Сили: вночі знищили 23 «шахеди». Фото: тг-канал Повітряних Сил