Президент України відзначив миколаївців за заслуги у зміцненні української державності

Володимир Зеленський вручає військовослужбовцю державну нагороду з нагоди Дня Соборності України, 22 січня 2024 року. Фото: Сайт Президента України

Президент України Володимир Зеленський з нагоди Дня Соборності України відзначив миколаївців державними нагородами. Двох — посмертно.

Про це повідомляє Миколаївська обласна військова адміністрація.

Згідно з Указом Президента України Володимира Зеленського від 22.01.2024 № 16/2024 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України" нагороджено чотирьох миколаївців.

За значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, сумлінне виконання професійного обов’язку нагороджено:

Орденом "За заслуги" ІІІ ступеня

• Богдана Кіореска — директора фермерського господарства "НОМИРОВСЬКИЙ";
  • Віталія Пірумяна — водія, командира добровольчого формування Снігурівської міської територіальної громади Баштанського району.

Орденом "За заслуги" ІІІ ступеня

• Посмертно нагороджено Вадима Невечерю — водія Вознесенської дільниці Вознесенського району електричних мереж акціонерного товариства "Миколаївобленерго"
  • Посмертно нагороджено Сергія Суріна — лоцмана морського портової лоцманської служби "Южне" філії "Дельта-лоцман" державного підприємства "Адміністрація морських портів України".