Привласнення 4,5 мільйона гривень. На Миколаївщині судитимуть експосадовицю ДВС

За інформацією: Суспільне.

Гроші й документи. Ілюстративне фото: Getty Images

На Миколаївщині завершили досудове розслідування щодо колишньої спеціалістки одного з районних відділів державної виконавчої служби. Посадовицю підозрюють у підробці документів, привласненні майже 4,5 мільйона гривень та незаконному використанні майна.

Про це 10 січня 2024 року повідомили на сайті Миколаївської обласної прокуратури.

За даними слідства, з 2019 року до травня 2023 підозрювана підробила платіжні доручення та привласнила гроші з рахунків відділу ДВС майже на 4,5 мільйони гривень.

"Кошти вона перерахувала на рахунки фізичних та юридичних осіб, які не є сторонами виконавчих проваджень, при цьому з метою приховування своїх протиправних дій підробила звітну документацію", — зазначили в прокуратурі.

Обвинувальний акт направили до суду. Крім того, експосадовиці пред'явили цивільний позов щодо відшкодування матеріальної шкоди.

Станом на 10 січня 2024 року жінка перебуває під домашнім арештом. Санкції статейЧастина 2 стаття 200, частина 2 стаття 209, частина 5 стаття 191, частина 2 стаття 366 Кримінального кодексу України. передбачають ув'язнення від 7 до 12 років з конфіскацією майна та без права обіймати певні посади.

Довідковий Миколаїв