Продовольча програма ООН частково відшкодує вартість шкільних обідів на Миколаївщині

Шкільна їдальня. Ілюстративне фото: Getty Images

До обласного бюджету Миколаївщини надійшов понад 1 млн гривень на часткове відшкодування витрат для організації шкільного гарячого харчування учнів 1-4 класів. Всесвітня продовольча програма ООН виділила гроші за вересень-грудень 2023 року.

Про це повідомляє Миколаївська обласна військова адміністрація.

Гроші будуть спрямовані бюджетам десяти територіальних громад, аби забезпечити часткове відшкодування гарячих страв для приблизно двох тисяч дітей у 14 школах області.

У листопаді 2023 року Всесвітня продовольча програма ООН (World Food Programme) підписала з Миколаївською областю договір щодо підтримки щоденних шкільних обідів.

Упродовж 2023-2024 навчального року програма ООН фінансує 30 відсотків щоденних гарячих обідів для учнів 1-4 класів.

"Гроші, отримані в межах програми, школи спрямовують на поліпшення якості харчування або зменшення вартості обідів, яку покривають батьки", — повідомили в Миколаївській ОВА.