Протягом доби рятувальники ліквідували чотири пожежі у житловому секторі на Миколаївщині

Пожежа на Миколаївщині. Фото: ГУ ДСНС у Миколаївській області

Протягом 15 та у ніч проти 16 березня рятувальники ліквідували чотири займання у житловому секторі на Миколаївщині. Зокрема, на пожежі у Воскресенському травмований чоловік 1966 року народження.

Про це повідомили у пресслужбі Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Миколаївській області.

Про займання у селищі міського типу Воскресенське надзвичайників сповістили о 02:59 16 березня.

"Вогнеборці 16 державної пожежно-рятувальної частини, що прибули до місця, під час розвідки, ланкою газодимозахисту, вивели на свіже повітря з задимленого будинку чоловіка", — йдеться в повідомленні ДСНС.

За даними рятувальників, з опіками та отруєнням продуктами горіння травмованого госпіталізували.

О 04:53 пожежу площею 60 квадратних метрів ліквідували. На місці працювали 16 та 4 ДПРЧ, поліцейські, медики та бригада АТ "Миколаївобленерго".