РФ зупинить не пакет допомоги, а єдиний фронт партнерів та України — Кулеба

Відновлення військової допомоги Сполучених Штатів не буде достатнім для перемоги над Росією. Захід має усвідомити, що ера миру в Європі закінчилася, й обʼєднатися з Україною в єдиний фронт.

Про це міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив в інтервʼю The Guardian, повідомляє Укрінформ.

У ньому глава української дипломатії закликав союзників перейти від висловлення співчуття українцям і обіцянок допомогти у відновленні до запобігання загибелі людей та руйнації країни.

Кулеба зауважив, що відновлення військової допомоги США, яке затримувалося місяцями, буде недостатнім для перемоги над Росією. «Жоден пакет не зупинить росіян. Їх зупинить обʼєднаний фронт всієї України та всіх її партнерів», – сказав він.

«Коли я бачу, чого досягла Росія у нарощуванні оборонно-промислової бази за два роки війни і чого досяг Захід, я думаю, що щось не так з боку Заходу. Захід має усвідомити, що ера миру в Європі закінчилася», – пояснив глава МЗС.