«Схоже, хтось познущався й викинув». У Миколаєві шукають господарів для пса Пірата

Пес Пірат, 21 лютого 2024 року. Фото: Назарій Рубаняк/Суспільне Миколаїв

Жителька Миколаєва шукає нових господарів для пса, на ім'я Пірат, якого знайшла пораненим на вулиці. Тварина мала кілька ран на тілі та вибите око.

Історію собаки 21 лютого кореспондентам Суспільного розповіла Валентина Сивенюк.

Собаку знайшла на вулиці приблизно місяць тому. Не змогла пройти повз, каже Валентина.

"У нього були рани колоті. Тобто хтось його чимось вдаряв, бив, колов. У нього ока просто не було. Воно вивалене було назовні. Його видалили, тому тут у нього на цьому місці шрам", — говорить Сивенюк.

Валентина та пес Пірат, 21 лютого 2024 року. Фото: Назарій Рубаняк/Суспільне Миколаїв

Зі слів жінки, пес нормально ставиться до людей, іноді виконує команди.

"Кажеш йому: "Сидіти, лежати" — він це робить. Ймовірно, він у когось вдома жив. Схоже, хтось познущався й викинув", — розповідає Валентина.

Через відсутність одного ока, назвала його Піратом. Відвезти тварину до ветеринара допомогли волонтери фонду Анни Куркуріної.

"Він три тижні побув у волонтерів на платній перетримці для реабілітації. І на цьому все, бо я не знайшла йому господарів. Через те, що так просто випустити не можна, я його адаптувала у нас у дворі. Йому Анна Куркуріна надала будку. Він, в принципі, такий дружній, котів не чіпає", — розповідає дівчина.

Будка для пса Пірата, 21 лютого 2024 року. Фото: Назарій Рубаняк/Суспільне Миколаїв

У волонтерській місії Валентину підтримала також її мама Елла.

"Він (пес Пірат — ред.) зустрічає, біжить радісний і чекає біля дверей. Чекає, коли я винесу шматок м'яса. Ми його доглядаємо, оброблюємо рани, як можемо", — розповідає Елла.

Валентина, Елла та пес Пірат, 21 лютого 2024 року. Фото: Назарій Рубаняк/Суспільне Миколаїв

Валентина говорить, з радістю б прилаштувала пса у себе, але має інших домашніх тварин.

"Я живу не сама, а з батьками. Тому мені сказали: "Валю, це занадто вже", — пояснює вона.

Нині Валентина Сивенюк шукає господарів для собаки через соцмережі. Каже, хоче, щоб її чотирилапий друг опинився в добрих руках.