Соціальний проект «Scholarship в Україні»

Конкурс для студентів, який дає можливість отримати 15 тисяч грн на навчання в Україні.

Стартував новий  IX Конкурс соціального проєкту  для студентів «Scholarship в Україні» з видачі грантів на освіту. Стартував під егідою «Мотивація нескорених».

Про це повідомила Юлія Валуєва, керівниця проєкту «Scholarship в Україні».

 «Завдяки грантодавачам «Грузар» та «CreditPlus», в межах конкурсу студенти мають змогу виграти два окремих гранти. За перші місця грошова нагорода у розмірі 15000 грн, другі та треті місця також з грошовими винагородами: 4000 грн та 2000 грн у відповідності», — ідеться у повідомленні.

І грант — «Аналіз кейсів іноземних фінтех-компаній та обґрунтування їх застосування в Україні». Подати заявку можна https://creditplus.ua/scholarship.

ІІ грант — «Аналіз послуг вантажних перевезень в умовах воєнного стану. Ваші пропозиції щодо покращення». Подати заявку можна https://gruzar.com.ua/grant.

Для участі в конкурсі студенту необхідно написати аналітичну статтю на одну із цих тем і надіслати на [email protected] для оцінки журі.

«Конкурсні роботи повинні мати самостійне виконане дослідження певної теми, яке відповідає сучасним принципам, має певну структуру, містить результат власного пошуку, власні висновки» — умови, які озвучили організатори конкурсу.

Участь у конкурсі безкоштовна. Роботи прийматимуться до 16 травня 2023 року. Взяти участь у конкурсі може будь-який здобувач вищої освіти 1-5 курсів (також і магістранти), незалежно від фахового напрямку навчання.

«Мета проєкту — підтримка та розвиток студентів, які залишилися в важкі часи в Україні, в період воєнного стану. Це унікальна можливість для студентів, яка принесе їм великий вклад в їх майбутнє» — зазначили організатори.

Проєкт існує п’ять років. Його організатори — інтернет-маркетингове агентство «CyberShark». Вони заснували цей конкурс з метою підтримки студентів, які отримають значний досвід, а для партнерів – можливість отримати свіжі ідеї, які можна застосовувати для свого бізнесу.

В разі виникнення питань, будь ласка, пишіть на електронну адресу [email protected]або телефонуйте за номером +380676226282

Довідковий Миколаїв