Як записатися до сімейного лікаря в Миколаєві?

 Кожна людина за необхідності звертається до сімейного лікаря. Проте більшість пацієнтів свідомо ігнорують похід до спеціаліста. І пов’язано це, насамперед, з необхідністю бронювання талонів саме у реєстратурі медичного закладу або з постійними чергами біля кабінету, що не тільки створює певні незручності для працездатної особи, але і унеможливлює раціональний розподіл вільного часу для решти населення. Треба визнати, що і лікарів не досить влаштовували такі старі правила, тому Міністерство охорони здоров’я України, розробило нововведення, які значно полегшують запис до сімейного лікаря в місті Миколаєві та області.

Медична реформа: переваги для лікарів та пацієнтів

Починаючи з 2 квітня 2018 року, в силу вступила нова Медична реформа, яка дозволяє не тільки обрати самостійно свого сімейного лікаря, підписавши з ним безстрокову декларацію на обслуговування, в незалежності від фактичного місця проживання та прописки, але і зекономити свій час, не простоюючи у чергах. В рамках цих нововведень, були розроблені доступні та безкоштовні онлайн-реєстратури, де усі пацієнти можуть побачити години прийомів свого лікаря, графік його роботи на цілий тиждень, обрати зручний для себе час і забронювати його під себе. Окрім цього, сімейні лікарі будуть отримувати зарплатню в залежності від кількості підписаних з ними декларацій.

На яких ресурсах можна записатися до сімейного лікаря у Миколаєві?

 Для тих жителів Миколаєва, хто звик здійснювати запис до лікаря за старою схемою, а саме через віконце реєстратури медичного закладу, така система теж буде працювати. А от ті, хто бажає бронювати талони на прийом, не покидаючи звичної для себе зони комфорту, можуть здійснювати запис до спеціаліста зі смартфона або ноутбука, де налаштоване підключення до мережі Інтернет. Далі необхідно слідувати наступним рекомендаціям:

  1. Обрати зручний для себе сайт з наступних запропонованих: pb4.com.ua, helsi.me, medcentre.com.ua;
  2.  Наступний крок – це реєстрація в системі. Щоб авторизуватися за створити власний кабінет, слід ввести свої контактні дані у відповідне поле та вказати номер телефону, на який буде надіслано код;
  3. Далі треба вказати назву міста, в якому працює лікар;
  4. Вибрати необхідну медичну установу, де приймає спеціаліст;
  5. У пошуковому рядку за прізвищем або спеціальністю знайти свого сімейного лікаря;
  6. Обрати свій час прийому та здійснити його бронювання;
  7. Зберегти талон, що буде автоматично надіслано на електрону пошту ;
  8. Відвідати лікарню в зафіксований час.

 Унікальність таких ресурсів в тому, що пацієнт самостійно коригує та скасовує години прийомів, а також може переглядати усі свої попередні записи в історії кабінету, де вони зберігаються. Ще більшої зручності додає і можливість запису на прийом з одного кабінету декількох осіб. І найголовніше, що дані сервіси працюють безкоштовно по всій Україні. Тисячі людей вже на практиці бачили, наскільки тепер просто та легко можна здійснити запис до сімейного лікаря в Миколаєві. Відчуйте всі переваги онлайн-реєстрації вже сьогодні!

Довідковий Миколаїв