«Тихо обійшли з флангів і затисли на позиції». Штурмовик миколаївської бригади про взяття в полон шістьох армійців РФ

Військовослужбовець Ростислав. Фото: 79 окрема десантно-штурмова Таврійська бригада

Ростислав з позивним "Коцик" — штурмовик 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади, що дислокується у Миколаєві. Станом на березень 2024 року військовослужбовець виконує бойові завдання на фронті, одним з перших заходить на позиції російських військових.

Про це розповіли у службі зв’язків з громадськістю 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади ДШВ Збройних сил України.

Ростиславу 29 років, до повномасштабного вторгнення РФ в Україну у війську не служив.

"Ще рік тому цей воїн міг сказати, що ненароджений для війни. Як і більшість, він ніколи до того не тримав у руках автомат. Сьогодні ж Ростислав виконує одні з найскладніших завдань на фронті — у числі перших заходить на ворожі позиції, першим звільняє нашу землю від окупанта", — повідомили у службі зв’язків з громадськістю бригади.

Я завжди хотів штурмувати. Тому, коли виникла потреба у штурмовиках, я зголосився відразу.

Під час одного зі штурмів група "Коцика" захопила в полон шістьох російських військових.

"Нас було лише четверо. Тихо обійшли росіян з флангів і затисли на позиції. Запропонували здатись — ті й підняли руки. У підсумку взяли шістьох полонених", — каже воїн.

Зі слів "Коцика", найважливіше при штурмі — мати міцний характер і бути впевненим у побратимах.

"Всі бійці нашої групи мені, як рідні, як брати. Я впевнений, що мене завжди прикриють і витягнуть. Це справжнє бойове братерство", — розповідає штурмовик 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади.