Травмовані мати з сином: у Миколаєві трапилася дорожньо-транспортна пригода

Аварія, 26 січня 2024 року. Фото: ГУНП у Миколаївській області.

У Миколаєві 26 січня на перехресті вулиць Садова та Погранична сталася аварія за участі двох легкових автомобілів. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди травмувалася мати з сином, їх госпіталізували.

Про це повідомили у Головному управлінні Національної поліції Миколаївської області в Telegram.

За даними відомства, близько 11:30 на перехресті зіткнулись "Chevrolet Lacetti" та "Ford Transit". 30-річна пасажирка "Chevrolet" та її син дістали травм.

За фактом ДТПДорожньо-транспортна пригода. відкрито кримінальне провадження за статтеюЧастина 1 статті 286 Кримінального кодексу України. про порушення правил безпеки дорожнього руху. Нині поліцейські встановлюють усі обставини та причини автопригоди.