Вантажні автомобілі під переобладнання в спецтехніку: що пропонують світові виробники?

Сучасний світ транспортних засобів важко уявити без використання важкої техніки – ви, напевно, здогадались, що мова піде про вантажні авто https://uak.ua/. Але в модельному ряді вантажівок є вражаюче різноманіття – від шасі аж до складних каналопромивальних машин, кар`єрних самоскидів та інших видів спецтехніки на базі вантажних авто. Нумо спробуємо розібратись, яка вантажівка потрібна вам і вашому бізнесу!

Вантажні авто купити від заводів-виробників або замовити переобладнання в Україні? Що краще для потреб вашого бізнесу?

Майже кожна європейська країна, а також економічно провідні країни Азії (Японія, Китай, Південна Корея) мають свої, але знані у всьому світі, автомобільні заводи з виготовлення вантажівок:

  • Італія пропонує техніку під брендами IVECO, ASTRA, FIAT
  • Французи пишаються RENAULT, PEUGEOT, CITROEN
  • Німеччина лідирує завдяки наявності MERCEDES, MAN, OPEL, VOLKSWAGEN
  • А на півночі Європи Швеція пропонує свої потужні вантажні автомобілі VOLVO та SCANIA, а Нідерланди – техніку DAF.

Не «пасе задніх» і автотехніка з Японії (NISSAN, Mitsubishi Fuso, ISUZU), Корея (Hyundai). І, звісно ж, потужно виступає Китай, пропонуючи такі вантажні бренди, як JAC, DONG FENG, FOTON, SITRAK, HOWO Sinotruk, HOHAN та ін.

Звісно, обсяги виробництва та модельний ряд у кожного з автовиробників може мати відмінності, але в цілому зберігається наступний асортимент автівок, які виготовляють на заводах:

  • Базові вантажні шасі
  • Самоскиди
  • Бортові автомобілі
  • Вантажопасажирські автобуси із суцільнометалевим фургоном.

Найбільш затребувані серед представників, наприклад, українського бізнесу, це вантажні шасі, на базі яких можна побудувати будь-які різноманітні види спецтехніки: бензовози, вакуумні машини, автобетонозмішувачі, автокрани, автовишки тощо. Крім того, на базі шасі можна замовити та придбати самоскид, бортовий автомобіль, фургон, який матиме спеціальну конфігурацію, а не базову заводську версію. Цікаві варіанти спеціальних автомобілів можна отримати, якщо замовити переобладнання мікроавтобусів із суцільно-металевим фургоном.

Замовити готове рішення або розмістити замовлення на виготовлення спеціальної кузовної надбудови – ваше рішення залежить від складності та специфіки вашого бізнесу. Наприклад, якщо у вас невелика торгова фірма, вам достатньо придбати готовий бортовий автомобіль прямо з будь-якого автомобільного заводу. Проте, якщо під час розвантаження або завантаження товарів на платформу у вас будуть певні нюанси, ви можете придбати вантажне шасі, на базі якого встановлять потрібну вам за розміром, напрямом розвантаження бортову платформу. Крім того, за кабіною або за кузовом такої вантажівки можна встановити кран-маніпулятор, який істотно полегшить виконання вантажно-розвантажувальних робіт.

Довідковий Миколаїв