Вибухотехніки поліції знешкодили бойову частину російського дрона «Герань-2», збитого на Миколаївщині

Російський дрон «Герань-2», збитий на Миколаївщині. Фото: Національна поліція України/Facebook

Вибухотехніки поліції знешкодили бойову частину російського дрона "Герань-2", збитого українськими воїнами під час атаки Миколаївщини. Фахівці вилучили та знищили її на відстані від населених пунктів.

Про це першого лютого повідомили у пресслужбі Національної поліції України.

Дрон, збитий українськими захисниками, впав у полі поблизу села. "Герань-2" несе на борту близько 45 кілограмів вибухівки та може вщент розтрощити приватну оселю, пояснили в поліції.

"Бойова частина "Герані" знаходилася у зведеному стані з підривачем. Вибухотехніки провели спеціальні підготовчі роботи та знищили її шляхом підриву", — розповів старший інспектор відділу вибухотехнічної служби Нацполіції у Миколаївській області Сергій Микитин.