Вивчення теорії в автошколі: що входить до курсу

Здобуття теоретичних знань в автошколі починається з першого дня навчання. Адже теорія – це перше, з чим має познайомитись майбутній водій. Записатися на онлайн навчання чи навчання у класах можна на сайті https://stolica.com.ua/ru/teoreticheskij-kurs/, де запропоновано кілька груп: денна та вечірня, а також група вихідного дня. Початківцям запропоновано 20 занять чи 63 години теорії, яку можна пройти за 1 місяць.

Перше заняття є безкоштовним, щоб учень зміг познайомитися з методами викладання, всіма організаційними моментами та особливостями ведення лекцій. Після першого уроку можна зробити висновок: чи бажає учень продовжувати навчання в автошколі чи ні?

Повноцінний теоретичний курс включає всі необхідні аспекти, які знадобляться майбутньому водієві під час проходження практики. Тому здатність швидко запам’ятовувати всю інформацію від інструктора багато в чому залежить від якісного засвоєння матеріалу під час уроків.

Викладачі автошколи використовують уже перевірені методи подачі нового матеріалу, підкріплюючи його ситуаціями з особистого досвіду. Додатково будуть задіяні різні навчальні матеріали, відео, які допоможуть учневі розглянути ситуацію з різних сторін та швидко знайти її рішення.

Що можна дізнатися під час проходження теоретичного курсу?

На уроках з теорії майбутні водії одержують необхідний пакет інформації, без якої важко уявити повноцінний процес водіння. Це не лише вивчення всіх правил дорожнього руху, а й також інша не менш корисна інформація:

  • Внутрішня конструкція автомобіля: які системи та механізми за що відповідають, як працює автомобіль в умовах різних швидкісних режимів, при виборі конкретної передачі (актуально для авто з МКПП).
  • Основи водійських прав, водійський етикет, правила поведінки при ДТП.
  • Базові правила надання першої медичної допомоги, що буде корисним під час ДТП.
  • Правила перевезення вантажів, пасажирів.

Крім того, буде розглянуто різноманітні екстрені ситуації, які можуть статися на дорогах. У такому разі важливо, щоб водій не розгубився та швидко відшукав вихід.

По завершенню навчання для учнів автошколи будуть організовані іспити в СЦ МВС – це шанс отримати посвідчення водія та здійснити власну мрію у вигляді покупки автомобіля. Скласти іспити з першого разу можна, якщо не пропускати заняття в автошколі, прислухатися до рекомендацій викладачів, інструкторів і впоратися зі своїми емоціями, переживаннями. Іспит з теорії представлений у вигляді тестів, де учневі дозволено допустити не більше двох помилок. В іншому випадку іспит не зараховується і буде призначено перескладання.

Довідковий Миколаїв