У Миколаєві члени виконкому затвердили вимоги до розміщення зовнішньої реклами та вивісок в місті

У Миколаєві 11 вересня на засіданні виконкому затвердили Вимоги до розміщення зовнішньої реклами та вивісок у місті. Новий документ має змінити естетичний вигляд міста.

Про це йшлося під час засідання виконкому Миколаївської міської ради.

У Миколаєві чинні вимоги до розміщення реклами були затверджені у 2015 році, говорить заступниця директора департаменту архітектури Інна Єрентюк.

"Наразі ми концептуально змінили ці вимоги, включили туди вимоги до вивісок, також є окремий розділ по схемах розміщення рекламних конструкцій. Наразі департаментом розроблено чотири комплексних схеми, вони на стадії погодження", — говорить Єрентюк.

Новий документ передбачає поліпшення зовнішнього вигляду міста та впорядкування об’єктів зовнішньої реклами та вивісок, йдеться в проєкті рішення. За практикою інших міст: Львова, Дніпра, Харкова — Миколаїв поділили на три зони, додає Єрентюк.

"Взагалі великоформатні конструкції, це розмір 6*3, 12*3 — вони будуть розміщуватися тільки на об’їзних дорогах або на в’їздах/виїздах з міста".

Під час розробки проєкту представники департаменту архітектури зустрілися з представниками бізнесу, пропозиції й зауваження яких були враховані, каже Інна Єрентюк. Зокрема, документ розглянула незалежна експертна організація.

Директор департаменту архітектури та містобудування Миколаївської міської ради Євген Поляков пояснив, що документ не скасовує дозволи на розміщення реклами, що були видані раніше.

"Тобто ми планово будемо ще працювати над правилами розміщення реклами, які регулюють цю сферу. Такі дозволи, які є, вони чинні. І весь рекламний бізнес він позбавлений вимоги сплачувати кошти до місцевого бюджету згідно з постановою Кабміну", — говорить Поляков.

Під час голосування члени виконкому підтримали проєкт рішення — 13 голосів "За".

Читати ще

Читати ще В Южноукраїнську Миколаївської області поховали воїна Олега Бандуру

Читати ще Зацифрувати 400 експонатів: у двох миколаївських музеях створять графічні колекції

Читати ще COVID-19: на Миколаївщині зростає кількість інфікованих коронавірусом людей