У Миколаєві нагородили спортсменів та тренерів за їх досягнення у 2023 році

Нагороди які отримували спортсмени у 8 номінаціях. Фото: Миколаївська міська рада

У Миколаєві 26 грудня спортсменів та тренерів відзначили за свої здобутки у 2023 році на офіційній церемонії нагородження. Усього нагородили 31 людину.

Про це йдеться на сайті Миколаївської міської ради.

«Основними критеріями відбору до рейтингу були досягнення спортсменів на змаганнях 2023 року. Саме за цими здобутками нараховувались бали, згідно з вимогами Міністерства молоді та спорту України», — йдеться в повідомленні.

Віталій Кім та Олександр Сєнкевич на нагороджені. Фото: Миколаївська міська рада

За інформацією міськради, переможців визначали у восьми номінаціях.

Номінація «Кращий спортсмен 2023 року» з олімпійських видів спорту:

1 місце — Данило Коновалов (стрибки у воду); 2  місце — Аліна Полозюк (фехтування, рапіра); 3 місце — Руслана Кузікова (важка атлетика);

Номінація «Кращий спортсмен 2023 року» в неолімпійських видах:

1 місце — Матвій Колесников (шашки); 2 місце — Данило Лагерний (кікбоксинг ІСКА); 3 місце — Аліна Бровко (кікбоксинг ВТКА).

Номінація «Кращий спортсмен 2023 року» з видів спорту серед осіб з обмеженими фізичними можливостями:

1 місце — Анна Гонтар (плавання); 2 місце — Софія Черноморова (бадмінтон); 3 місце — Ігор Цвєтов (легка атлетика).

Номінація «Кращий тренер 2023 року» з олімпійських видів спорту:

1 місце — Лариса Павленко (фехтування); 2 місце — Олена Безрукова (стрибки у воду); 3 місце — Олена Шумілова (синхронне плавання).

Номінація «Кращий тренер 2023 року» з неолімпійських видів спорту:

1 місце — Ірина Бондаренко (кікбоксинг ІСКА); 2 місце — Дмитро Горощенко (шахи); 3 місце — Максим Фатіч (кікбоксинг ІСКА).

Номінація «Кращий тренер 2023 року» серед представників видів спорту осіб з інвалідністю:

1 місце — Микола Ільїн; 2 місце — Олександр Кушнір; 3 місце — Віктор Деркач.

Номінація «Кращий спортивний заклад серед ДЮСШДитячо-юнацька спортивна школа. – КДЮСШКомплексна дитячо-юнацька спортивна школа. 2023 року»:

1 місце — КДЮСШ «Україна»,  директор Сергій Гуменюк; 2 місце — ДЮСШ з єдиноборств, директор Олександр Козаченко; 3 місце — ДЮСШ «Олімп», директор  Світлана Капур.

Номінація «Краща СДЮСШОРСпеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву. 2023 року»:

1 місце — СДЮСШОР з фехтування, директор   Лариса Павленко; 2 місце — СДЮСШОР з велоспорту, директор Ірина Кучеренко; 3 місце — СДЮСШОР з легкої атлетики, директор Юрій Грицак.

Миколаївській міський голова Олександр Сєнкевич привітав спортсменів та тренерів з їхніми досягненнями в спорті.

Хотів би подякувати вам, за те, що попри скрутні часи для нашої країни, ви продовжуєте відстоювати її честь на міжнародних аренах. Дякую, що завдяки вашим здобуткам прапор України підіймається на спортивних змаганнях по всьому світу. Дякую, що прославляєте наше місто. Сьогодні тут отримують нагороди дуже достойні люди. Продовжуйте показувати гарний приклад нашій молоді, яка повинна перейняти кращі традиції миколаївських спортсменів. Всім вам бажаю сил і переможного 2024 року

Церемонія нагородження. Фото: Миколаївська міська рада

Крім того, начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім нагородив спортсменів за успішний виступ на міжнародних змаганнях «Ігри Нескорених-2023», що тривали 9-16 вересня у Дюссельдорфі (Німеччина).

Міський голова Олександр Сєнкевич та Ігор Цвєтов. Фото: Миколаївська міська радаОрден Святого Миколая ІІІ ступеня та сертифікат у розмірі 50 000 грн отримали:

• Олександр Пономарьов, який виборов срібну нагороду з плавання (естафета з плавання 4 по 50 м) та відзнаку в позамедальному заліку з парного настільного тенісу;
  • Ярина Аліманова, яка здобула бронзову нагороду з велоспорту, критеріум серед жінок (в категорії IRB3(М)) та відзнаку в позамедальному заліку з веслування на тренажерах на 1 хв серед жінок (7 місце в категорії IR6).

«Сертифікат на отримання грошової винагороди у сумі 40 000 грн та ліцензію на 17 літні Паралімпійські ігри у 2024 році (Париж, Франція) мер міста Олександр Сєнкевич вручив Ігорю Цвєтову — чемпіону світу з легкої атлетики серед осіб з УОРА з бігу на 100 м та 200 м», — йдеться в повідомлені.

Нагороди які отримали спорсмени. Фото: Миколаївська міська рада

Старшому тренеру відділення важкої атлетики МОК КДЮСШ Юрію Гуріну надали звання Заслуженого тренера України.

Наприкінці заходу відбулася презентація ігрових видів спорту: волейбольного клубу «Миколаїв», баскетбольного клубу «Ніко-Баскет» та гандбольного клубу «Реал».