У Миколаївській області на околицях Снігурівки пролунали вибухи — начальник МВА

Архівне фото. Руйнування у Снігурівці після обстрілів 2022 року. Фото: Світлана Кльосова/Суспільне Миколаїв

У Миколаївській області увечері третього січня території одного з підприємств на околиці Снігурівки пролунало кілька вибухів.

Про це повідомив начальник міської військової адміністрації Іван Кухта.

За словами Івана Кухти, серед місцевих жителів постраждалих немає.

"Усі деталі зараз зʼясовуємо. Бережіть себе", — зазначив очільник міської військової адміністрації.

Що відомо про Снігурівку під час повномасштабного вторгнення

• Військовослужбовці Російської Федерації 19 березня 2022 року захопили Снігурівку. Окупаційна адміністрація Херсонщини оголосила підконтрольними захоплені населені пункти Миколаївської області.
  • Десятого листопада 2022 року Сили оборони України звільнили місто Снігурівка.
  • Близько 18:11 другого січня 2024 року армія РФ завдала ракетного удару по Снігурівській громаді. За попередньою інформацією, ракета впала за межами населених пунктів. Загиблих немає.