За ініціативою «Без бар’єрів»: у Миколаєві придбали автомобіль для навчання водіння людей з інвалідністю

Автівка для навчання водіння людей з інвалідністю. Фото: Тетяна Домбровська/Instagram

У Миколаєві за ініціативою "Без барʼєрів" забезпечили спеціалізований автомобіль Renault для навчання людей з інвалідністю. Автомобіль буде використовуватися в автошколі для навчання та здачі практичних іспитів.

Про це повідомила депутатка Миколаївської міської ради Тетяна Домбровська.

За словами посадовця, автівка повністю адаптована під потреби для людей з обмеженими можливостями.

"Люди з інвалідністю у Миколаєві та області чекали такої можливості пʼять років. І нарешті ми долаємо ці барʼєри, надаючи їм можливість отримати права і використовувати власні автівки як для роботи, так і для особистих потреб", — зазначила вона.

Автівка. Фото: Тетяна Домбровська/Instagram

Окрім цього, спеціалізована автівка є другим таким транспортним засобом у регіоні. Проєкт також підтриманий очільником військової адміністрації Віталієм Кімом та заступником начальника регіонального сервісного центру MBC в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях Геннадієм Погорєловим, повідомила депутатка.